درباره اینستاچی

اینستاچی چیست؟

اینستاچی یک افزونه گوگل کروم است که با نصب بر روی گوگل کروم امکان فالو ، آنفالو ، لایک پست ها و کامنت گذاری را به صورت خود کار از طریق سایت اینستاگرام برایتان ممکن می سازد.

افزونه گوگل کروم چیست؟

تولید کنندگان مرورگرها غالبا بستری را برای توسعه دهندگان نرم افزار ایجاد می کنند تا آنها بتوانند با تولید افزونه ها قابلیت های جدیدی را به کاربران بر روی مرورگرهایشان ارائه دهند. بعنوان مثال شما حتما با سایت هایی مواجه شده اید که با ورود به آنها به صورت ناخواسته برایتان صفحات جدیدی باز می کند و می خواهید از شر این صفحات خلاص شوید، اینجا افزونه بلاک کردن پپ آپ به کمک شما می آید. یا می خواهید ویدیوهای مد نظرتان را از داخل صفحه دانلود کنید ولی لینک دانلود آن را پیدا نمی کنید، اینجا افزونه دانلود ویدیو به کمک شما می آید.
نصب افزونه های گوگل کروم از طریق فروشگاه وب گوگل کروم و یا به صورت دستی امکان پذیر است.

اینستاچی چگونه کار می کند؟

اغلب شما اینستاگرام را با برنامه موبایل آن می شناسید و تجربه کار کردن با آن را دارید. اما اینستاگرام در کنار برنامه موبایل خود برای شما این امکان را فراهم ساخته تا از طریق سایت اینترنتی اینستاگرام نیز به حساب کاربریتان دسترسی داشته باشید و تقریبا تمامی کارهایی را که از طریق برنامه موبایل انجام می دهید را بتوانید از این طریق نیز انجام دهید. شما براحتی می توانید از طریق وب سایت اینستاگرام صفحات کاربران را مشاهده کنید، کاربران را فالو یا آنفالو کنید، لیست فالوینگ و فالوورهای خود را مشاهده نمایید، پست های سایرین را لایک کرده و برای آنها کامنت بگذارید و... .
اینستاچی به جای شما و همانند یک کاربر واقعی عمل کرده و عملیات های مختلف را بر روی سایت اینستاگرام شبیه سازی می کند. این افزونه به جای شما اطلاعات کاربران را از سایت اینستاگرام استخراج کرده ، آنها را فالو می کند ، تاریخچه فالوهای انجام شده را ثبت و نگهداری می کند،کاربران فالو شده را آنفالو می کند، درخواست های فالو پاسخ داده نشده را پس می گیرد و ... .
شما تنها کافی است که به افزونه اینستاچی دستور مورد نظرتان را بدهید تا باقی کارها را به صورت خودکار برایتان انجام دهد.