خطا در هنگام بروزرسانی


0
سلام. در حین بروزرسانی نرم افزار ریحان سیستم eror داد و بعد از اون نمیتونم ریحان رو دوباره راه اندازی کنم.
1395/7/2 1:13 | مهدی همایونی فر
0
با سلام
در فولدر نرم افزار فایلی با نام Update.txt وجود دارد که لاگ بروز رسانی درون آن ذخیره شده . در صورت امکان این فایل را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا در صورت وجود مشکل آن را در نسخه های بعدی رفع کنیم.
در همان فولدر فایلی با نام Update.exe وجود دارد، این فایل را اجرا کنید و سعی کنید مراحل بروز رسانی را مجددا طی نمایید.

توجه: حتما قبل از اجرای فایل Update.exe ، فایل Update.txt را برای ما ارسال کنید. در غیر این صورت اطلاعات لاگ بروز رسانی از بین خواهد رفت
موفق باشید

0
سلام. طی بروزرسانی مجدد که انجام دادم تمامی اطلاعات قبلی پاک شده، راهی برای برگردوندن اطلاعات هست؟ من از پانزده تیر از این برنامه استفاده میکردم.
خود برنامه بروز رسان و طی فرآیند بروز رسانی اطلاعات شما حفظ میشه. به احتمال زیاد شما مجددن نسخه قدیمی رو نصب کردین که باعث از دست رفتن اطلاعاتتون شده. که اگه این کار رو کرده باشید احتمال بازگشت اطلاعات ضعیف هست. شاید از طریق برنامه هایی شبیه Recover My Files بتونین این کار رو انجام بدین. به هر صورت از شما بابت اتفاقی که رخ داده عذر خواهی می کنم. در نسخه جدید مسئله پشتیبان گیری حل شده و شما می تونین از طریق صفحه «تنظیمات»  فولدری رو بعنوان محل ذخیره سازی نسخه های پشتیبانتون معین کنین و به صورت دوره ای از طریق صفحه «پایگاه داده» از اطلاعاتتون نسخه پشتیبان تهیه کنین. در بروز رسانی های بعدی حتمن قابلیت پشتیبان گیری به صورت آنلاین و پشتیبان گیری خودکار اضافه خواهند شد.
1395/7/2 16:11 | مدیر سایت

ارسال پاسخ

قبل از ارسال مطلب باید وارد سایت شده باشید. برای ورود به سایت اینجا کلیک نمایید.
در صورتیکه هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید اینجا کلیک نمایید.