مشکلات نصب، رجیستر و غیره


0
من دو سال پیش نرم افزار شما را برای حساب و کتاب ساده ی خانگی و کمی تجاری خریداری کردم. همان موقع هم نرم افزار شما رجیستر نشد و به اصرار شما اجازه دادم با Team Viewer عدد و رقم خودتان را کپی پیست کنید تا نرم افزار راه بیفتد. حدس زدم از ترس پیچاندن نرم افزارتان، کدی را که برای فعال سازی ارسال نموده اید، سر کاری است و احتمالا برای همه، کد را خودتان وارد می کنید. که کار اصلا خوبی نیست. شاید من تمایل نداشته باشم.
با خودمان گفتیم Start Up هستند و تا کامل شوند، طول می کشد. پشتیبان گرفتن عصر حجری (کپی کردن فایل دیتابیس!!! به صورت دستی که امکان تغییر مسیر آن هم وجود ندارد) را هم بر همین اساس گذشتیم.
از بسته های رسم نموداری هم که شما استفاده نمودید و لوگوی اصلی همکنارش هست هم گذشتیم.
با یک مورد ولی نتوانستم کنار بیایم و فعلا از خیرش گذشتم تا این ایمیل را فرستادید.
بینید دوست عزیز، این نرم شما را روی یک سیستم قدیمی نصب کردم و از آن موقع سیستم عامل را تغییر ندادم. نرم افزار را هم روی سیستم جدیدی نتوانستم فعال کنم. حالا می خواهم روی لپ تاپ و PC جدید فعال کنم. چند ماه پیش N دفعه تماس گرفتم اما کسی گوشی را برنمی داشت. گویا شرکا به تیپ و توپ هم زدید.
حالا آیا این نرم افزار 2 سال پیش شما را می توان فعال نمود یا باید دوباره به شما دسترسی Team Viwer بدهم؟
با احترام
آزادی
1395/6/3 20:4 | امیرحسین آزادی
0
با عرض سلام و ادب
در مورد مسائل مربوط به پشتیبانی حق با شما و سایر مشتریان است. متاسفانه در گذشته بنا بر دلایلی روند پشتیبانی با نواقصی روبرو شد که فارغ از این دلایل ، این نواقص به هیچ وجه قابل توجیه نیست. با اینکه چند وقتی بیشتر نیست که پروژه را تحویل گرفته ام اما از جانب مجموعه از شما بابت این نواقص پوزش می طلبم . اما نکته مهم در این بین شروع تلاش برای بهبود وضعیت پروژه بجای توقف آن است. یکی از مهمترین دلایل برای حرکت به سوی تغییرات با وجود مشکلات فراوان ، وجود مشتریانی گذشته نرم افزار پول خرد بوده است و دینی  که نسبت به آنها به گردن مجموعه وجود دارد.

اما در مورد سایر مسائل 
1. سریال سرکاری
دراین مورد متاسفانه تصورات شما درست نیست. در حقیقت هیچ منطقی برای در اختیار قرار سریال سرکاری به مشتری وجود ندارد. بنده در جریان مسئله پیش آمده برای شما و راه حل آن نیستم ولی اینجا دو نکته حائز اهمیت است : اول اینکه سایر مشتریان می توانند شاهدی بر اشتباه بودن این تصور شما باشند. دوم اینکه مجموعه با بهره گیری از تمامی ابزار ها سعی در رفع مشکل شما داشته است، خواه Team Viewer باشد یا هر چیز دیگری.
در گذشته شماره سریال نرم افزار برای مشتریان از طریق پیامک و ایمیل ارسال می شد که گاهی ممکن بود شماره سریال بدلیل بسته بودن پیام تبلیغاتی بر روی خط موبایل ( و یا ... ) به دست مشتری نرسد. که تلاقی این مشکل با نقص در پشتیبانی باعث بروز تصورات مشابهی می شد. 
2.پشتیبان گیری
قابلیت پشتیبان گیری به لیست بروز رسانی های شهریور اضافه شده.
3.نمودار با لوگوی اصلی
استفاده از کامپوننت ها و برنامه های آماده امری رایج و عادی محسوب می شود. ما هم مانند دیگران علاقه چندانی به اختراع مجدد چرخ نداریم. با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه خواهید شد که حجم عظمیی از این کامپوننت ها و برنامه های آماده در اینترنت وجود دارد. بعنوان مثال از اینجا می توانید 15 پروژه مشابه را مشاهده کنید که تنها به منظور نمایش تولید نشده اند بلکه هدف اصلی از تولید آنها رفع یک مشکل عمومی و سرعت بخشی به پروژه های نرم افزاری بوده است. 
استفاده از چنین برنامه هایی در نرم افزار پول خرد ، ریحان و نرم افزار هایی که در آینده توسط مجموعه ارائه خواهند شد امری اجتناب ناپذیر است.
4.نصب نرم افزار بر روی چند سیستم
سیاست مجموعه از گذشته جلوگیری از فعال سازی همزمان نرم افزار بر روی چند سیستم بوده. دلیل این امر جلوگیری از اشتراک گذاری و پخش شدن شماره سریال ها بوده. در حال حاضر راه حل جایگزینی برای این مسئله وجود ندارد.
در گذشته فرآیند به این صورت در نظر گرفته شده بود که اگر کاربری نیازمند نصب نرم افزار بر روی چند سیستم میشد ، این نیاز خود را به مجموعه اعلام می کرد و مجموعه این قابلیت رو برای شماره سریال مورد نظر باز می کرد. در این بین این کار برای برخی از کاربران که موفق به برقراری ارتباط با پشتیبانی موجموعه شدند صورت گرفت. شما هم اگر نیازمند این مسئله هستید از طریق پیام خصوصی این مسئله رو اعلام کنید.

در آخر خوشحالیم که شما موفق به فعال سازی نرم افزار بدون نیاز به Team Viewer شدید و برایتان آرزوی موفقیت می کنم.
 

0
با عرض سلام

امیدوارم در این مسیر موفق باشید. ما هرجا Start Up میبینیم، خوشحال می شویم. به همین دلیل هم سراغ محصولات دیگر نرفتیم و شما را انتخاب کردیم.

در مورد سریال نرم افزار، 2 سال پیش CD نرم افزار با پیک برای من ارسال شد و شماره سریال روی یک کاغذ پرینت شده کنار آن قرار داده شده بود. در مرحله ی ارتباط با سرور، خطا می گرفت.
ما میز اعتقادی به ارایه ی مجدد چرخ ندارم! اما فکر می کنیم ماژول های آماده بدون لوگو (احتمالا به هزینه چند ده تا چند صد دلاری) موجود باشند. پرستیژ کار را بالا خواهند برد.
در جمله ی آخر نیز عرض کردم " حالا آیا این نرم افزار 2 سال پیش شما را می توان فعال نمود یا باید دوباره به شما دسترسی Team Viwer بدهم؟ " بدان معنی است که کماکان مشکل ارتباط با سرور وجود دارد و نرم افزار فعال نمی شود. بنده می خواهم روی یک لپ تاپ و یک PC نرم افزار را فعال کنم.
با احترام
آزادی
مشکل فعال سازی بر روی بیش از یک دستگاه حل شد.
موفق باشید
1395/6/7 9:55 | مدیر سایت

0
با سلام
ابتدا پیغام فعال سازی با موفقیت انجام شد نمایش داده می شود و سپس
خطای زیر وجود دارد: (exception)
value of -42750 is not valid for Value

پس از end task کردن و باز کردن مجدد، برنامه فعال است.
با تشکر و احترام
آزادی
با سلام، شما نسخه قدیمی نرم افزار را نصب کرده اید و این باگ مربوط به نسخه قدیمی نرم افزار است. در صورت امکان نرم افزار را بروز رسانی کنید. 
1395/6/7 12:18 | مدیر سایت

ارسال پاسخ

قبل از ارسال مطلب باید وارد سایت شده باشید. برای ورود به سایت اینجا کلیک نمایید.
در صورتیکه هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید اینجا کلیک نمایید.